Skip to main content

Our At Home Range

Restoranlarımızda olduğu gibi evinizde de özgün İtalyan yemeklerinin tadına varabilirsiniz.

Bu nedenle; gurme marketimiz için İtalya’nın her bölgesinde en iyi malzemeleri arıyoruz ve yalnızca Carluccio’s gurme markette bulabileceğiniz makarna, sos, zeytinyağı ve balzamik serilerini geliştirmeye devam ediyoruz.

SEÇENEKLERİ KEŞFEDİN...

MAKARNALAR

Hem göze hem damağınıza hitap edecek olan ve birbirinden farklı makarna çeşitlerimiz ile Carluccio’s’taki lezzetleri evinize taşıyabilirsiniz.

SOSLAR

En iyi malzemelerle ve geleneksel pişirme yöntemleriyle hazırladığımız soslarımız, çok özel. Tüm soslarımızda sızma zeytinyağı kullanıyoruz.

ZEYTİNYAĞLARI

Kaliteli bir zeytinyağı lezzetli bir yemeğin en önemli detayıdır. Zeytinler ancak doğru zamanda toplanıp doğru koşullarda sızılmışsa zeytinyağı gerçek lezzetine ulaşır. Biz, zeytinyağını zeytinden sızıldığı gibi elde ederiz…

BALZAMİKLER

Zeytinyağına en iyi eşlik eden lezzetlerden biri de iyi bir balzamiktir. Balzamik çeşitlerimizi gurme marketimizde bulabilirsiniz.

KAHVELER

Carluccio’s’a özel olarak harmanlanan kahve çekirdekleriyle hazırlanan kahvelerimiz, yoğun aromalı ve yumuşak içimli çeşitleri ile evinizde de kahve keyfinize devam edebilirsiniz.