Skip to main content

Carluccio's Etkinlikler

Carluccio's etkinlikler sayfasına
hoş geldiniz.

italian

EYL 24
2013

Kanyon'daki 1.yıldönümümüzü Carluccio's markasının yaratıcı Antonio Carluccio'nun da katılımıyla 24 Eylül Salı akşamı çok özel bir davetle kutladık. İş, sanat, medya ve cemiyet dünyasının ünlü isimlerinin katıldığı partide; vokal ve saksafon eşliğindeki canlı müziğin ardından DJ Can Hatipoğlu'nun performansıyla eğlenceli bir gece geçirdik.

EYL 11
2012

İstanbul Kanyon’daki açılışımızı, 11 Eylül Salı akşamı çok özel bir davetle kutladık. Carluccio’s’un CEO’su Simon Kossoff ve İtalyan Şef Antonio Carluccio’nun ev sahipliğini üstlendiği davete Tuba Ünsal – Mirgün Cabas, Bennu Gerede, Feryal Gülman, Ayşe Azizoğlu, Cem Lokmahekim, Mert Vidinli, Esin Övet, Oylum Talu gibi iş, sanat, medya ve cemiyet dünyasının ünlü isimleri katıldı.

AĞU 28
2012

Açılışımız süresince bize destek veren tüm paydaşlarımız ile birlikte bu özel gecede bir araya geldik. Gerçek İtalyan lezzetlerinin sunulduğu gecede keyifli dakikalar yaşandı.

TEM 18
2012

Açılışımız öncesinde değerli dostlarımız ile birlikte İtalya'nın farklı bölgelerinden ithal edilmiş beyaz, blush ve kırmızı şaraplarımızı yine İtalya'nın en özel peynir çeşitleriyle beraber tattık.